BAŞKAN ÇATMA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
BAŞKAN ÇATMA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ
HABERLER

BAŞKAN ÇATMA’DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

İskilip Belediye Başkanı Recep Çatma 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri sonrası İskilip esnafına teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Seçim öncesi tüm esnafı gezerek destek talebinde bulunan Çatma 24 Haziran’da gerçekleşen seçim zaferinden sonra da teşekkür ziyaretinde bulunuyor.

Teşekkür ziyaretlerine Sallilerbaşı Çarşısı esnafından başlayan Recep Çatma, İskilip esnafına 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’ye verilen güçlü desteğe teşekkür ederken, Belediye olarak yapılması istenen çalışmalar hakkında da talep ve önerileri alıyor.

Belediye Başkanı Recep Çatma “Esnafımız ve hemşerilerimiz bu seçimde de Cumhurbaşkanımıza ve Partimize olan güçlü desteklerini sürdürmüşler sevgi ve muhabbetlerini sandığa yansıtmışlardır. Hemşerilerimin birlik ve beraberliğimizi koruyarak verdikleri desteğe teşekkür ediyorum. Seçim öncesi olduğu gibi seçim sonrasında da ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

İskilip esnafı da Başkan Çatma’nın kendilerini ziyaret etmesinden ve taleplerine anlık çözümler üretmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek önümüzdeki süreçte de gerek Recep Çatma’ya, gerekse Ak Parti’te desteklerinin devam edeceğini beyan ediyorlar.