Belediye 15 ekip, 220 personelle sahada | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
Belediye 15 ekip, 220 personelle sahada
HABERLER

Belediye 15 ekip, 220 personelle sahada

İskilip Belediyesi kentin çehresini değiştiren hizmetlerini aralıksız devam ettiriyor. Kilit Parke çalışması 9 ekip, 120 personelle yürütülürken 5 ekip yeni hattan su bağlantısı yapıyor. 1 ekip ise ilçede bulunan tüm tuvaletleri ve çeşmeleri onarıyor.

KİLİT PARKE YENİ BAŞTAN
Altyapı nedeniyle tamamen sökülen İskilip'te sıcak asfalt çalışması kapsamı dışında bulunan cadde ve sokaklarda kilit parke taşı çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor. 120 Personel aralıksız çalışıyor. Sökülen parkelerin kullanılabilir olanları ayıklandı. Yeni parke taş alımları devam ediyor. Uygulama ise bizzat Başkan tarafından titizlikle denetleniyor. 
TUVALET VE ÇEŞMELERE BAKIM
İlçede bulunan tüm tuvaletler onarılıyor. Çeşmeler de bir taraftan tamir edilirken talep edilen ve eksikliği hissedilen yerlere yenileri yapılıyor. 220 personel sahada İskilip'in ihtiyaçlarını gideriyor ve halkın taleplerini yerine getiriyor. 

MAKAMDA OTURAN DEĞİL SAHADA ÇALIŞAN BAŞKAN
Belediye Başkanı Recep Çatma makamda oturmuyor, makam arabası kullanmıyor. Çalışanlardan birisi gibi her bölgeye yayılmış hizmetleri günlük denetliyor. İşleri bizzat yönlendiriyor. Bu esnada her yaştan İskilipli ile sohbet edip taleplerini dinliyor. Anlık çözümler üreten Başkan halkın sevgisini ve takdirini kazanmaya devam ediyor.