KARADAĞ’IN İSKİLİP ZİYARETİ | İskilip Gazetesi | İskilip'in En Kapsamlı Gazetesi | Avc
KARADAĞ’IN İSKİLİP ZİYARETİ
HABERLER

KARADAĞ’IN İSKİLİP ZİYARETİ

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ beraberinde İl Başkan Yardımcısı Yusuf Ahlatçı ile birlikte İskilip’e geldi. Gelişinde Belediye Başkanı Recep Çatma, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Lek, Kadın ve Gençlik Kolları, Belediye Meclis Üyeleri ile partililer tarafından karşılandı.

İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Ak Parti İlçe Teşkilat binasında yapılan İlçe Danışma Meclisi toplantısında İl Başkanı Mehmet Karadağ, İlçe Başkanı Mustafa Lek, Belediye Başkanı Recep Çatma birer konuşma yaparak birlik beraberlik vurgusu yapıldı.

15 TEMMUZ GAZİLERİNE ZİYARET

İl Danışma Meclisi toplantısı sonrasında Fetö terör örgütünün 15 Temmuz darbe girişiminde Ankara’da eşi ile birlikte darbeye direnirken yaralanan Eşref Çelik ve eşi Kardelen Çelik’e ziyarette bulunuldu. Karadağ Eşref Çelik ve eşine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye ederek gazilerimizin sağlık durumları hakkında bilgiler aldı.

DURAN BIYIK’A ‘BAŞSAĞLIĞI’ ZİYARETİ

Karadağ, Çatma, Lek ve beraberindekiler önceki gün kayın biraderini kaybeden Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Duran Bıyık’a taziye ziyaretinde bulunarak bir süre sohbet ettiler.

ORHAN ÖZTÜRK’ÜN BABASINA ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ

Mehmet Karadağ İskilip ziyareti çerçevesinde bir süredir rahatsız olan ve evinde tedavi gören İskilip seki Belediye Başkanı ve Merkez Valisi Orhan Öztürk’ün babası emekli öğretmen Veli Öztürk’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

ULUCAMİ MEYDAN DÜZENLEME VE PEYZAJ UYGULAMASI HAKKINDA BİLGİ ALDI

İl Başkanı Mehmet Karadağ ilçeden ayrılmadan önce İskilip Belediyesinin Ulucami etrafında yürüttüğü Meydan çalışmasında incelemelerde bulunarak Belediye Başkanı Recep Çatma’dan uygulama hakkında detaylı bilgiler aldı. Karadağ ve beraberindekiler gece geç saatlerde kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür ederek İskilip’ten ayrıldılar.

Haber/ Fotoğraf: Hasan Karakuş